Çıkma kapı pencere herhangi bir ev ya da iş yerinden sökülmüş, kullanıma uygun olan ikinci el ürünlerden bir tanesidir. Firmamız satışa sunduğu ürünleri, alıcının göz zevkine uyacak ve kullanımı kolay hale gelecek şekilde işlemlerden geçiriyoruz. Kötü görünümlü özelliği yitirmiş ürünler kesinlikle firmamızda bulunmuyor. Çıkma pencere kapı satışı gerçekleştirirken, ürün çeşitliliği bizlere daha fazla müşteri ve alıcı tavsiyeleri gibi öz nitelikler kazandırıyor. Olumlu sonuçlanan alışverişler, olduğu sürece firmamız bünyesine daha fazla ürün katmayı hedefliyor. Firmamızı tercih edip arkadaşlarına ve çevresine tavsiyelerde bulunarak gelen müşterilerimizde fazla. Çıkma camlı ürünler satarken camların sağlamlık kontrolleri, çatlakları gibi deformeler var ise alıcıya bu şekilde satılmıyor. Düzenlendikten sonra ürünün satışı gerçekleşiyor.

Çıkma Kapı Pencere Nasıl Seçilir?

Size bu konuda satış danışmanımız yardımcı olacaktır ancak biz biraz bilgilendirme yapalım. Seçeceğiniz ürün zevkinize uygun olabilir. Kullanımı kolay olan ürünleri seçmek doğru seçim olacaktır. Çıkma kapı pencere ürünlerinin açma kollarına ve çiziklerine bakabilirsiniz. Firmamızda çizik, kırık bulunmayan ürünlerin satışı yapılmaktadır. Şirket olarak çalışıyoruz ve KDV dahil bu ürünleri satıyoruz. Belirli düzeylerde vergilendirme yapıldığı için kurumsal bir firmayız. Her üründe garantili hizmet uzun kullanım süresini sizlere sunuyoruz. Çıkma kapı pencere satışı yaparken yasal olmayan hiçbir iş yapmıyoruz. Yapanlar ile alışverişimizi gerçekleştirmiyoruz.

Çıkma Kapı Pencere Satışı

Firmamızın verdiği hizmet kesinlikle müşterilere hitap ediyor. Fatura ve fiş kesimi kesinlikle yapıyoruz. Ürün almak ve satman için irtibat numaramız geç saatlere kadar sizlere hizmet veriyor. Müşterilerimizin memnuniyetini kesinlikle ön planlarda tutmaya çalışarak işimizi yapıyoruz. Hatalı ürünler ile karşılaşırsanız geri alımlar gerçekleştirebiliyoruz. Ürün kullanıma hazır olduktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda, firmamızdaki yetkililer yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Çıkma kapı pencere satarken de durum aynı oluyor. Büyük ürünlerimizin satış hızı küçük ürünlerimiz ile aynı olmuyor. Ancak biz yine de stoklarımızda çeşitli ürünler tutarak müşteri memnuniyeti kazanmak istiyoruz. İşimizi severek yaptığımız için güler yüzlü ekibimiz her zaman yardımcı olmak için hazırlar.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek