Şahıstan ikinci el ürün almak, güvensiz bir durum ile karşılaşmanıza neden olabilir. İkinci el kapı pencere satanlar genellikle şirketlerden oluşmaktadır. Bizim şirketimiz ikinci el bütün kullanılan malzemelerin satışını yapmakla birlikte, hukuksuz olan hiçbir alışveriş yapmamaktadır. Uzun zamandır İstanbul’un bütün ilçelerin de ikinci el ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Gerek nakliye gerekse montaj alanında sizlere yardım ederek kullanıma hazır hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Biz bunları yaparak müşteri memnuniyeti ve insan kazanıyoruz. Tavsiye üzerine gelen müşterilerimiz oldukça işimizi iyi yaptığımızı anlayarak daha fazla kişiye hizmet vermek için çalışmalara devam ediyoruz. Firmamız aklınıza gelebilecek her türlü ürünün satışını gerçekleştiriyor. Firmamızın çalışma süresi sabah sekizden akşam üstü 6 ya kadardır. Bu süre için de telefondan ulaşarak ya da firmamızın adresine gelerek ürün seçimi yapabilirsiniz.

İkinci El Kapı Pencere Satan Firmalar

Firmamız herhangi bir şahıs ya da kişilerden kaliteli ürünler almaktadır. Bu kişilerin içine sizde dahil olabilirsiniz. İrtibat numaramızdan satacak olduğunuz ürünü bize bildirebilirsiniz. Bildirdikten sonra vereceğiniz adreste ürün incelemesi yapılır ve değerinde fiyat verilerek alınır. Satıcı iseniz sitemizde bulunan kuralları okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilme imkânınız vardır. İkinci el kapı pencere satanlar bizim firmamız ile çalışmayı tercih ediyorlar çünkü biz ürünün değerini tam olarak biliyor ve ona göre satıcıya fiyat veriyoruz. İnşaat çıkması kapı pencereler, genellikle çok deforme olmamış ürünlerdir. Satışa çıkmış bir evin pencere ve kapıları değişir, firmamızı bu taleplerde bulunarak arayan çok kişi bulunmaktadır.

İkinci El Kapı Pencere Ürün Değişimi

Ürün değişimi birçok farklı ürünlerde yapılmaktadır. İkinci el kapı pencere satanlar mutlaka ürün değişimi yapmalıdır. Firmamız müşterilere özen gösteriyor ve görüşlerine saygı duyuyor. Bu yüzden bize böyle bir talep ile geldiğiniz de isteğinizi geri çevirmiyoruz. Sonradan yanlış seçim yaptığınızı düşünmüş olabilirsiniz. İki ürün arasında kararsız kalan birçok müşteri ile karşılaşıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek