Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında ahşap kapılarda bulunmaktadır. Pendik ikinci el ahşap kapı stoklarımızda bulunan ürünler, bütçenize uygundur. Ürün satışı yaparken, çeşitlilik önemli bir kuraldır. Müşterilerimiz ziyaret ettiğinde aradığı nitelikte bir ürünü firmamızda bulmasını sağlamak için, bu hususa önem veriyoruz. Ahşap kapılar işlemeleri, modelleri, boyutları bakımından birbirinden ayırılan özellikleri bulunur. Ahşap kapı alacak kişiler genel olarak, zevklerine hitap eden ahşap kapı modelleri tercih ediyor. Seçilen kapılar ise genellikle ev içi kapılardan oluşmaktadır. Firmamızda satacağımız ahşap kapı modelleri takım halinde almayı tercih ediyoruz. Nedeni ise, bizi tercih eden müşterilerimizin 1 adet değil de 2 ve daha fazla almasından dolayı kaynaklanıyor. Ürün alımı yaparken çizik boyutu ve sayısı çok ise, tercih etmiyoruz ancak az ve giderilebilir bir sorun ise, anlaşma sağlıyoruz.

Pendik İkinci El Ahşap Kapı Modelleri

Firmamız bünyesinde farklı renklerde, model ve işlemeleri farklı olan ahşap kapılarımız mevcuttur. Pendik ikinci el ahşap kapı, açma kapama kolları, çeşitli kilit modelleri, işlemeleri bakımından farklı fiyatlara sahiptir. Alıcı ahşap kapı modellerin farkını ve kullanışını bilip ona göre almalıdır. Satış danışmanı arkadaşlarımız sizlere bu konuda fazlası ile yardımcı olacaktır. Çeşitli ahşap kapılarda farklı kilit modelleri kullanılmaktadır. Bu kilit modelleri kapının fiyatını değiştirmektedir. Renk farklılığı fiyata etki etmemektedir. Aynı modellerdeki çeşitli renkte ahşap kapılar aynı fiyatlara sahiptir. Toplu alım yapacak kişilerde fiyat konusunda yardımcı olabiliyoruz. İsterseniz montaj konusunda usta ekibimiz ile kapı takma işlemini gerçekleştirebiliriz.

Pendik İkinci El Ahşap Kapı Satışı

Satış danışmanı arkadaşlarımız sizlere ahşap kapı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Verilen bu bilgiler doğrultusunda ise evinize yakışacak bütçenize uygun kapıyı seçebilme imkânınız vardır. Firmamızın satış danışmanları son derece güler yüzlü ve mütevazi insanlardan oluşmaktadır. En doğru kararları almanıza yardımcı olurlar. Firmamızdan Pendik ikinci el ahşap kapı alan müşterilerimizin vermiş oldukları adreslere gün içinde nakliyesini de gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içi hemen hemen bütün ilçelere nakliye hizmeti veriyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek