Sıfır ürünlerin günümüzdeki dolar fiyatına istinaden ne kadar pahalılaştığını ve giderek fiyatların yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu durum sadece sıfır ürünlerde değil aynı zamanda ikinci el mutfak dolabı Pendik fiyatları da yükselebiliyor. Firmamız bünyesinde bulunan ürünler dolar fiyatına bakılmaksızın ucuz fiyatlara satılıyor. Satışını gerçekleştirdiğimiz bu kategorideki ürünlerimiz tamamı ile kaliteli, sağlam ve satıcı tarafından az kullanılmış ürünlerdir. Mağazamızda her bütçeye uygun çıkma mutfak dolapları bulabilirsiniz. İstediğiniz renkte çeşitli boylara sahip mutfak dolapları satışı yapmaktayız. Pendik ikinci el mutfak dolabı almak isteyenler bazı durumlarda mutfaklarının metresine göre dolaplar bulamamaktadır. Stoklarımızda çoğu ölçülere uyan mutfak dolapları vardır. Burada seçim yaparken metrelerini, kalitesini, ürün yapılırken hangi maddeler kullanıldığını en ince ayrıntısına kadar öğrenebilme imkânınız bulunuyor.

Pendik İkinci El Mutfak Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sizin mutfağınızın boyutlarına uyacak ve fazla işlem görmeyecek mutfak dolabı tercihi yapmalısınız. Ürünün ne kadar kullanıldığı da dikkat edilecek hususlar arasında yer almaktadır. Sıfır alınmış bir mutfak dolabını 5 sene rahatlıkla su ve nem görmediği sürece kullanabilirsiniz. Su gören ahşap eşyaların kullanım süreleri oldukça kısalmaktadır. Bu nedenle seçerken kabarmış ya da bir köşesi dökülmüş ürünler almamalısınız. Biz firmamız olarak alırken çok inceleriz ve müşterilerimize kullanımı uzun yıllar gidecek ürünler seçmeye çalışırız. Muhafaza ettiğimiz yerler nem ve su görmeyecek depolardır. Bazı ürünlerin üzerinde çeşitli nedenlerden dolayı yanıklar bulunmaktadır. Tamir montaj ve onarım ekibimiz en ince ayrıntısına kadar yukarıda belirttiğimiz sorunları düzeltmektedir.

Pendik İkinci El Mutfak Dolabı Fiyatları

Kullanılan malzemeler her üründe aynı olmadığı ve ebatları değişkenlik gösterdiği için fiyatları da üründen ürüne değişmektedir. Üzerinde cam bulunan ya da bulunmayan ürünlerin fiyatı da değişmektedir. Camlı ürünler camsız ürünlere göre daha pahalıdır ki bu durum sıfır mutfak dolabı alırkende aynıdır. Her zaman aynı firmadan alışveriş yapmak Pendik ikinci el mutfak dolabı alırken, pazarlık yaparak bir miktar uygun fiyatlara alma imkânınız bulunuyor. Biz firma olarak daimî müşterilerimizi, her sektör de olduğu gibi ön planda tutuyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek