Çıkma Kapı, Firmamızda her model bulunmaktadır. Çelik kapılar, ahşap kapılar, demir kapılar, PVC kapılar gibi çeşitli çıkma kapıları firmamızda bulma şansınız vardır. Seçtiğiniz bütün ürünleri firmamız özenle seçim yaparak alım gerçekleştirir. Göz zevkinize göre dilediğiniz çıkma kapı modelleri bizim firmamızda satışa sunulmuş halde bulabilirsiniz. Birçok farklı özelliklere sahip çıkma kapı modelleri sitemizdeki fotoğraflardan da bulma şansınız vardır. İkinci el sektörü insanlar arasında gereksiz bir sektör olarak görülüyor ancak durum böyle değil. Türkiye yaşama standartlarında ekonomik açıdan zorluklar çekildiği için, sıfır ürün almak biraz maliyetli ve zor olabiliyor. Bu evrede ise ikinci el ürün satan firmamız devreye giriyor. Cazip miktarlara kullanışlı ihtiyaca karşılık ürünleri firmamızdan satın alabiliyorsunuz. İkinci el ürün satan firmamız çıkma kapı ürünlerini en uygun fiyattan sizlere veriyor.

Çıkma Kapı Fiyatları

Çıkma kapı fiyatları her üründe olduğu gibi model ve renk farklılıklarına göre değişebilir. Alacağınız bir ahşap çıkma kapımı? Yoksa demir çıkma kapımı? Ürün kalitesine fiyatı da buna oranla artmaktadır. Çelik kapılar sıfır kapılara oranla biraz daha az maliyete alışı gerçekleşir. Hem de sağlamlık açısından uzun yıllar kullanılabilir. Çıkma kapı insanlara daha uygun fiyata geldiği için biz bu ürünlerin satışını hızlı ve kolay bir şekilde yapıyoruz. Yıllar geçtikçe ikinci el piyasası daha da hareketlenmeye devam ediyor. Firmamız mümkün olduğu kadar çok kişiye ürün satışı yapmayı hedefliyor. Pendik’te bulunan en iyi ikinci el firmalardan birisiyiz. Daima hizmetimizi en kaliteli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Kaliteli Çıkma Kapı Siparişi

Firmamızda kesinlikle deforme olmuş ürün yok. Bu durum çıkma kapı modellerinde de aynıdır. İlginizi çekebilecek birçok ürünü firmamız da bulabilirsiniz. Çıkma kapı arıyorsanız eğer en kalitelisi firmamızda yer alıyor. Fiyatları ise gayet uygun ve bütçe dostudur. Firmamızda sadece ev kapıları değil dükkân, bağ bahçe, sürgülü gibi modelleri de bulabilirsiniz. İhtiyacınızı satış danışmanımıza bildirmeniz halinde en uygun ve kaliteli ürünü sizlere gösterecektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek