Pendik Çıkma Mutfak Dolabı, Mutfak dolaplarının kullanım süreleri ortalama beş (5) yıldır. Satarken bu süreyi baz alarak iki sene ve daha az kullanılmış mutfak dolaplarını tercih ediyoruz. Birkaç bakım ve onarımdan sonra alan kişinin uzun yıllar kullanması için büyük bir çaba gösteriyoruz. Makul fiyatlara satışını gerçekleştiriyoruz. Firmamızdan aldığınız ürünlerin on beş (15) gün içinde geri iadesini sağlıyoruz. Stoklarımızda bulunan hemen hemen her ürün için geçerlidir. Firmamız ürün satın alma konusunda size büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Sağladığımız kolaylıklar fiyat konusundan tutunda nakliyeye kadar uzanmaktadır. Pendik ve çevre ilçelerde sizlerden nakliye parası almıyoruz. İsterseniz montajına kadar bütün her şeyi biz yapabiliriz. Bu konuda sizlere yardımcı olarak profesyonel ekip arkadaşlarımız devreye giriyor.

Pendik Çıkma Mutfak Dolabı Fiyatları

Çıkma ürünler denilince ilk akla gelen fiyatların sıfır ürünlere göre ucuz olmasıdır. Bir ürünü sıfır alıp 1 ay sonra satmak istediniz bu ürün ikinci el olarak sayılır ve ona göre fiyat verilir. Bu özellikle elektronik aletlerde daha fazla karşılaşılan bir durumdur. Pendik çıkma mutfak dolabı fiyatları değişkendir ve ebatlarına göre fiyat biçilir. Çeşitli metrelere sahip mutfak dolapları, farklı mutfağınızı açacak iç açıcı renkler ile stoklarımızda satışa hazır beklemektedir. Satış danışmanlarımız indirim uygulanacak ürünleri sizlere göstererek bilgilendirme yapar. Satımı gerçekleşen ürünler aynı gün içinde vereceğiniz adreste olur.

Çıkma Mutfak Dolabı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çıkma mutfak dolabı alırken mutlaka sizin mutfağınızın ölçülerini bilerek alım gerçekleştirin. Hazır mutfak olarak satışa sunulduğu için ebatları uymama sorunu başınıza gelebilir. Kullanılan malzemenin sağlamlığına bakın, kaliteli malzemeler kullanılmış bir çıkma mutfak dolapları diğerlerine göre biraz daha kalın olmaktadır. Deforme (kalıbı bozulmuş) olmuş ürünleri kesinlikle almayın. Bu ürünlerin özelliği bitmiş ve artık kullanıma uygun ürünler değildir. Renkleri bozulmuş malzemeler almayın göz zevkinizi bozar ve deforme olmaya meyillidir. Pendik çıkma mutfak dolabı alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı kurallar bunlardır. Bunların dışında ufak tefek hatalar uzun süre kullanmanıza engel olmamaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek