İkinci El PVC Pencere Pendik, Firmamızda bulunan ürünlerden bir diğeri ise PVC pencerelerdir. İsmi PEN olarak da bilinmektedir satışını gerçekleştirmekteyiz. Dışı plastik, iç çerçevesi ise demir madeninden yapılır. Ahşap pencere sistemlerine göre daha kullanışlı, bir diğer özelliği ise soğuk ve sıcak geçirmemesidir. Sağlamlık olarak ise uzun yıllar eskimeden kullanabilirsiniz. Firmamızda çoğu modele ait PVC pencere sistemleri bulunmaktadır. Modeller aralarında çeşitli farklar vardır. Bu farklar pencere kanatlarının açılma yönleri ve şekilleri, kilit sistemlerinin farklarıdır. Alacak oluğunuz pencere, kalitesi ve farkına göre fiyat biçilir. Firmamız satın alma işlemlerini yaparken aynı farkları göz önünde bulundurarak alır. Aldığınız ürünün faturası tarafımızca adınıza ya da şirkete kesilebilme imkânı vardır.

Pendik İkinci El PVC Pencere Özellikleri

İç ve dış cam olmak üzere çift cam özelliğine sahiptir. İç çerçeve kısmı demirdir ve darbelere karşı dayanıklı yapılmıştır. Sürgülü sistemlerde, dayanıklılık ön plandadır. Sürgüsü uzun yıllar kullanılabilecek şekilde yapılmıştır. Pencere kolları alüminyum demir karışımı döküm diye tabir ettiğimiz maddelerden yapılmıştır. Pencere hava geçirmesini engelleyen çerçeve lastikleri son derece dayanıklıdır. Her PVC pencere sistemlerinde aynı lastikler kullanılır. Pendik ikinci el PVC pencere satışı yaparken seçtiğiniz üründe bulunan özellikleri sizlere eksiksiz bir şekilde anlatıyoruz. Pencere sistemlerinin kanat açılma şekilleri farklı olabiliyor. Ürün temizliği konusunda kendimize güveniyoruz. Sattığımız bütün ürünleri temiz bir şekilde alıcıya ulaştırıyoruz. Yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip PVC pencere sistemleri firmamızda satışa sunulmaktadır.

Pendik İkinci El PVC Pencere Fiyatları

Bu kategoride fiyatlar oldukça değişken. Sistemlerin çerçeveleri benzeri olsa, kullanım kolaylığı ve uygunluk bakımından farklılıklar yaratabiliyor. Kanat sayısı ve açılan pencere sayısı ne kadar fazla ise fiyatı diğerlerine göre yükseliyor. Panjurlu pencere sistemleri de fiyat konusunda farklılıklar gösteriyor. Biz burada sizlere kısa bir özet olarak geçiyoruz velakin iş yerimize uğradığınızda daha detaylı bilgilere sahip olabilir ve ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Pendik ikinci el PVC pencere sistemleri detaylı inceleme sonucu alınacak ürünler arasında yer alır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek