Pendik Çıkma Ahşap Kapı, Ahşap kapılar meşe ve çam odunu gibi çeşitli ağaçlardan yapılmaktadır.  Satışı yaparken sizlere kullanılan malzeme ve çeşitli özelliklerini anlatıyoruz. Yapılan satışlar arasında geri iade yapılan bir ürün şu an için yoktur. Satışı gerçekleştirdiğimiz ürünleri müşterilerimiz çok ilgi gösterip alıyorlar. Sattığımız ahşap kapı modellerinde üst bölümünde çeşitli desenlere sahip cam özelliği bulunuyor. Birçok üründe olduğu gibi ahşap kapılarda da el emeği ve makine yapımı olarak ikiye ayrılıyor. El emeği ve işlemeleri fazla olan ahşap kapılar firmamızda daha fazla satılıyor ve ilgi görüyor. Tutma kolları şekilleri kapıdan kapıya değişiyor. Topuz tutma kolları ve basma kilitli modellerimizde satışa sunduğumuz ürünler arasında yer alıyor. Topuz kapı kolları bulunan ürünlerin kilitleri basmalı ve genellikle kapılar düz işleme oluyor. Firmamız tarafından satın alınan ürünlerde bakım onarım nedenleri ile bazı değişiklikler yapılıyor.

Pendik Çıkma Ahşap Kapı

Bizim sattığımız ürünlerde kesinlikle deforme olmuş ürünler yer almıyor. Fiyatları ise makul oranda diğer firmalardan ucuz bir şekilde ilerliyor. Bütçeniz ne kadar ise ona göre sizi ürün sahibi yapmaya çalışıyoruz. Ürün satışı gerçekleştirdikten sonra ne yaparsanız yapın demiyoruz ve ürünü kullanıma uygun hale getirene kadar size destek veriyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek için sürekli farklı fikirler üretiyor ve yenilikçi olmaya çalışıyoruz. Pendik çıkma ahşap kapı arayan kişiler ile iletişime geçtikten sonra bu ürünü biz bu kişiye satmalıyız gibi düşünmüyor, bu ürünün müşterimize katacağı değeri düşünüyoruz.

Pendik Çıkma Ahşap Kapı Fiyatları

Yukarıda sizlere çıkma ahşap kapılar ile ilgili bilgiler vermiştik. Bu bilgiler doğrultusunda fiyatların değişkenliğini az çok tahmin edebilirsiniz. Kilit sistemleri, kapı kollarının kalitesi, kullanılan malzemenin sağlamlık derecesi gibi etkenler fiyat değişimine sebep oluyor. Bir de el yapımı işlemesi fazla Pendik çıkma ahşap kapı modellerimiz de bulunuyor. Bu kapılar hem emek hem de malzeme farkları olduğu için diğer ahşap kapı modellerine göre biraz daha fiyatı fazla olabiliyor. Göze hitap etme açısından işlemeli kapılar daha çok tercih ediliyor.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizlere bilgi@cikmaciburada.com mail adresimizden yada 0 (553) 501 96 88 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın
0 (553) 501 96 88 Whatsapp Destek